Мій Anyway

Аеропорт Patenga

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Чіттагонг, Бангладеш
    сьогодні
    +33 ℃
    15 серпня
    +30 ℃
    16 серпня
    +29 ℃
    17 серпня
    +30 ℃
    18 серпня
    +31 ℃
    19 серпня
    +31 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Patenga: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Patenga

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Чіттагонг, Бангладеш.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: CGP.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Patenga ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Patenga

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Patenga, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Patenga на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Patenga до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Patenga до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Patenga

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Patenga».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Patenga, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Patenga

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Patenga».

     Спецпропозиції з аеропорту Patenga

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Patenga. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Patenga airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Patenga, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 1.59 $
    • Хліб
      Хліб
      ~ 0.42 $
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 2.86 $
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 0.22 $

    Розклад авіарейсів
    Patenga

    без пересадок на 14 серпня 2018

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Etihad Airways
    EY-5499
    Patenga,
    04:00
    11 ч. 0 хв.Zia,
    15:00
    Bus ServiceПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-128
    Patenga, Термінал 1
    04:45
    0 ч. 45 хв.Zia, Термінал 1
    05:30
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-126
    Patenga,
    04:50
    0 ч. 45 хв.Zia, Термінал 1
    05:35
    Boeing 777-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-148
    Patenga, Термінал 1
    05:25
    0 ч. 45 хв.Zia, Термінал 1
    06:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-412
    Patenga, Термінал 1
    06:10
    1 ч. 0 хв.Zia, Термінал 1
    07:10
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-412
    Patenga, Термінал 1
    06:25
    1 ч. 0 хв.Zia, Термінал 1
    07:25
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-122
    Patenga, Термінал 1
    07:15
    0 ч. 45 хв.Zia, Термінал 1
    08:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-612
    Patenga,
    07:15
    0 ч. 45 хв.Zia,
    08:00
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-191
    Patenga,
    07:25
    1 ч. 10 хв.Netaji Subhas Chandra Bose,
    08:35
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-1434
    Patenga,
    07:50
    1 ч. 0 хв.Zia,
    08:50
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-1434
    Patenga,
    08:15
    1 ч. 0 хв.Zia,
    09:15
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-136
    Patenga,
    10:25
    0 ч. 45 хв.Zia, Термінал 1
    11:10
    Boeing 777-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-192
    Patenga,
    11:05
    0 ч. 55 хв.Zia, Термінал 2
    12:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-3077
    Patenga,
    11:05
    6 ч. 35 хв.Jeddah,
    17:40
    Boeing 777-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kuwait Airways
    KU-904
    Patenga,
    12:45
    8 ч. 0 хв.Zia,
    20:45
    Bus ServiceПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-125
    Patenga,
    15:15
    5 ч. 25 хв.Доха, Термінал 1
    20:40
    Boeing 777Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-127
    Patenga,
    15:20
    5 ч. 10 хв.Дабі, Термінал 2
    20:30
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-147
    Patenga,
    16:05
    5 ч. 10 хв.Дубаї, Термінал 1
    21:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-416
    Patenga, Термінал 1
    17:40
    1 ч. 0 хв.Zia, Термінал 1
    18:40
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-135
    Patenga,
    17:45
    6 ч. 45 хв.Jeddah, Термінал N
    00:30
    Boeing 777-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-121
    Patenga, Термінал 1
    19:20
    4 ч. 25 хв.Seeb, Термінал 1
    23:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kuwait Airways
    KU-902
    Patenga,
    20:35
    8 ч. 0 хв.Zia,
    04:35
    Bus ServiceПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    04:00
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-5499
    Приліт
    Zia,
    15:00
    В дорозі
    11 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga, Термінал 1
    04:45
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-128
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    05:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    04:50
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-126
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    05:35
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga, Термінал 1
    05:25
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-148
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    06:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga, Термінал 1
    06:10
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-412
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    07:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga, Термінал 1
    06:25
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-412
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    07:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga, Термінал 1
    07:15
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-122
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    08:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    07:15
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-612
    Приліт
    Zia,
    08:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    07:25
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-191
    Приліт
    Netaji Subhas Chandra Bose,
    08:35
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    07:50
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-1434
    Приліт
    Zia,
    08:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    08:15
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-1434
    Приліт
    Zia,
    09:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    10:25
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-136
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    11:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    11:05
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-192
    Приліт
    Zia, Термінал 2
    12:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    11:05
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-3077
    Приліт
    Jeddah,
    17:40
    В дорозі
    6 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    12:45
    Рейс
    Kuwait Airways
    KU-904
    Приліт
    Zia,
    20:45
    В дорозі
    8 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    15:15
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-125
    Приліт
    Доха, Термінал 1
    20:40
    В дорозі
    5 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    15:20
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-127
    Приліт
    Даби, Термінал 2
    20:30
    В дорозі
    5 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    16:05
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-147
    Приліт
    Дубаи, Термінал 1
    21:15
    В дорозі
    5 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga, Термінал 1
    17:40
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-416
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    18:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    17:45
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-135
    Приліт
    Jeddah, Термінал N
    00:30
    В дорозі
    6 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga, Термінал 1
    19:20
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-121
    Приліт
    Seeb, Термінал 1
    23:45
    В дорозі
    4 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Patenga,
    20:35
    Рейс
    Kuwait Airways
    KU-902
    Приліт
    Zia,
    04:35
    В дорозі
    8 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Patenga

    без пересадок на 14 серпня 2018

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Biman Bangladesh
    BG-122
    Seeb, Термінал 1
    01:30
    4 ч. 45 хв.Patenga, Термінал 1
    06:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-136
    Jeddah, Термінал N
    02:30
    6 ч. 55 хв.Patenga,
    09:25
    Boeing 777-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-7074
    Seeb,
    03:15
    4 ч. 45 хв.Patenga,
    08:00
    Boeing 777-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kuwait Airways
    KU-903
    Zia,
    03:20
    8 ч. 0 хв.Patenga,
    11:20
    Bus ServiceПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-1433
    Zia,
    04:20
    0 ч. 55 хв.Patenga,
    05:15
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-411
    Zia, Термінал 1
    04:45
    1 ч. 0 хв.Patenga, Термінал 1
    05:45
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-411
    Zia, Термінал 1
    05:00
    1 ч. 0 хв.Patenga, Термінал 1
    06:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-1433
    Zia,
    05:00
    1 ч. 0 хв.Patenga,
    06:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-191
    Zia, Термінал 2
    06:00
    1 ч. 0 хв.Patenga,
    07:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-192
    Netaji Subhas Chandra Bose,
    09:25
    1 ч. 15 хв.Patenga,
    10:40
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kuwait Airways
    KU-901
    Zia,
    11:05
    8 ч. 0 хв.Patenga,
    19:05
    Bus ServiceПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-125
    Zia, Термінал 2
    13:30
    0 ч. 45 хв.Patenga, Термінал 1
    14:15
    Boeing 777-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-125
    Zia, Термінал 2
    13:30
    0 ч. 45 хв.Patenga, Термінал 1
    14:15
    Boeing 777Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-127
    Zia, Термінал 2
    13:35
    0 ч. 45 хв.Patenga, Термінал 1
    14:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-147
    Zia, Термінал 2
    14:20
    0 ч. 45 хв.Patenga, Термінал 1
    15:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-135
    Zia, Термінал 2
    16:00
    0 ч. 45 хв.Patenga, Термінал 1
    16:45
    Boeing 777-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-415
    Zia, Термінал 1
    16:15
    1 ч. 0 хв.Patenga, Термінал 1
    17:15
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-121
    Zia, Термінал 2
    17:35
    0 ч. 45 хв.Patenga, Термінал 1
    18:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-5498
    Zia,
    20:00
    10 ч. 0 хв.Patenga,
    06:00
    Bus ServiceПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-126
    Доха, Термінал 1
    22:15
    5 ч. 35 хв.Patenga,
    03:50
    Boeing 777-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-128
    Дабі, Термінал 2
    22:30
    5 ч. 15 хв.Patenga, Термінал 1
    03:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-148
    Дубаї, Термінал 1
    23:05
    5 ч. 20 хв.Patenga, Термінал 1
    04:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Seeb, Термінал 1
    01:30
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-122
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    06:15
    В дорозі
    4 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jeddah, Термінал N
    02:30
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-136
    Приліт
    Patenga,
    09:25
    В дорозі
    6 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Seeb,
    03:15
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-7074
    Приліт
    Patenga,
    08:00
    В дорозі
    4 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia,
    03:20
    Рейс
    Kuwait Airways
    KU-903
    Приліт
    Patenga,
    11:20
    В дорозі
    8 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia,
    04:20
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-1433
    Приліт
    Patenga,
    05:15
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia, Термінал 1
    04:45
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-411
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    05:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia, Термінал 1
    05:00
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-411
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    06:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia,
    05:00
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-1433
    Приліт
    Patenga,
    06:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia, Термінал 2
    06:00
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-191
    Приліт
    Patenga,
    07:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Netaji Subhas Chandra Bose,
    09:25
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-192
    Приліт
    Patenga,
    10:40
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia,
    11:05
    Рейс
    Kuwait Airways
    KU-901
    Приліт
    Patenga,
    19:05
    В дорозі
    8 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia, Термінал 2
    13:30
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-125
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    14:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia, Термінал 2
    13:30
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-125
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    14:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia, Термінал 2
    13:35
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-127
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    14:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia, Термінал 2
    14:20
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-147
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    15:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia, Термінал 2
    16:00
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-135
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    16:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia, Термінал 1
    16:15
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-415
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    17:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia, Термінал 2
    17:35
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-121
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    18:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Zia,
    20:00
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-5498
    Приліт
    Patenga,
    06:00
    В дорозі
    10 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха, Термінал 1
    22:15
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-126
    Приліт
    Patenga,
    03:50
    В дорозі
    5 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Даби, Термінал 2
    22:30
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-128
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    03:45
    В дорозі
    5 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дубаи, Термінал 1
    23:05
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-148
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    04:25
    В дорозі
    5 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд